3504W związku z przystąpieniem naszej szkoły do Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa zapraszam wszystkich zainteresowanych do odwiedzenia biblioteki i zapoznania się z zakupionymi nowościami. Każdy znajdzie coś dla siebie: beletrystykę, klasykę polską i światową, biografie, nagrodzone książki pisarzy polskich i obcojęzycznych, opowiadania, reportaże, poezję, książki psychologiczne, filozoficzne jak również książki uzupełniające podstawę programową. Książkowe nowości, bestsellery, hity wydawnicze stanowią 70-80% zakupionych książek. Zakupy są cały czas kontynuowane.

Dzięki staraniom p. prof. Grażyny Michałkiewicz, w roku 2016 udało się przystąpić do Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa. Dzięki temu biblioteka „Piątki” wzbogaciła się o nowości - ok. 150 pozycji książkowych.

            Staramy się stale wzbogacać nasz księgozbiór. Co roku zakupujemy nowe pozycje z funduszy pozyskanych z Rady Rodziców. Wsłuchujemy się w Wasze głosy, by kupować te, które cieszą się Waszym zainteresowaniem.

Dlatego rokrocznie będziemy ogłaszać Konkurs na Książkę Roku. Zaczynamy od 2020! Wybrane przez uczniów i nauczycieli powieści będą zakupione w pierwszej kolejności. Bo przecież „Piątka czyta!”

Scroll
×