Uprzejmie informujemy, że egzamin z języka angielskiego do klas dwujęzycznych odbywa się w trzech liceach w Szczecinie: V LO, XI LO oraz XIV LO w środę 8 czerwca 2022 r. o godz. 16:00.

Do V LO w Szczecinie zapraszamy w tym dniu tych Kandydatów dla których klasa dwujęzyczna w naszej szkole znajduje się na wyższej preferencji niż preferencja do XI LO lub XIV LO. Egzamin z języka angielskiego do klas dwujęzycznych Kandydaci zdają w szkole znajdującej się na najwyższej preferencji - jeśli XI LO lub XIV LO znajdują się na wyższej (niż V LO) preferencji dla klasy dwujęzycznej to właśnie w tych szkołach Kandydaci przystępują do egzaminu. 

Uwaga Kandydaci zdający egzamin w V LO w Szczecinie. Egzamin rozpoczyna się o 16:00 w budynku V LO przy ul. Ofiar Oświęcimia 14. Prosimy o przybycie najpóźniej o 15:40, zabranie legitymacji szkolnej oraz długopisu. Egzamin trwa 70minut. Listy Kandydatów z podziałem na sale znajdą Państwo w holu szkoły. Wyniki egzaminu będą widoczne na kontach Kandydatów w systemie Nabór do 17.06.2022 r.

Ulica Ofiar Oświęcimia jest tymczasowo jednokierunkowa z wjazdem od al. Wyzwolenia. Parkowanie w pobliżu szkoły może być problematyczne, a korzystanie z pobliskich parkingów Kauflandu i Manhatanu jest ograniczone czasowo. 

Scroll
×