➡️ Kandydaci przyjęci do V LO w Szczecinie potwierdzają wolę nauki poprzez złożenie w dniach 22 lipca (godz. 12:00) - 30 lipca 2021r. następujących dokumentów:

1. Oryginał świadectwa ukończenia SP + oryginału zaświadczenia o wynikach egzaminu ósmoklasisty

2. Podpisany wniosek rekrutacyjny - tylko Kandydaci dla których V LO nie było szkołą pierwszej preferencji

➡️ Dokumenty dodatkowe, które należy złożyć w dniach 22 lipca (godz. 12:00) - 30 lipca 2021r.:

1. Laureaci - dyplom laureata do wglądu

2. Karta osobowa + RODO + deklaracja religia/etyka (pliki do pobrania)

3. Karta zdrowia (można złożyć 1.09.2021r.)

4. Zdjęcia legitymacyjne (podpisane z tyłu - imię, nazwisko, klasa) - 3szt.

➡️ Procedura odwoławcza - należy zachować kolejność podaną poniżej

1. Wystąpienie do komisji rekrutacyjnej o sporządzenie uzasadnienia odmowy przyjęcia do 5 sierpnia 2021r. - przykładowy wniosek - należy wysłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

2. Sporządzenie przez komisję rekrutacyjną uzasadnienia odmowy przyjęcia do 3 dni od dnia wystąpienia o sporządzenie odmowy przyjęcia - Komisja Rekrutacyjna V LO z Oddziałami Dwujęzycznymi w Szczecinie wysyła uzasadnienie drogą mailową.

3. Wniesienie do Dyrektora szkoły odwołania od rozstrzygnięcia komisji rekrutacyjnej do 3 dni od otrzymania odmowy uzasadnienia przyjęcia - przykładowe odwołanie

4. Dyrektor szkoły rozpatruje odwołanie  od rozstrzygnięcia komisji rekrutacyjnej  3 dni od złożenia odwołania