📣DROGA SPOŁECZNOŚĆ PIĄTKI!📣

✨PRZEDSTAWIAMY WAM KOLEJNĄ AKCJĘ „PIĄTKA WSPIERA”✨

🤝W tym roku, chcielibyśmy wesprzeć akcję, której celem jest niesienie pomocy szczecińskim szpitalom, a szczególnie ich małym podopiecznym w przyszpitalnej szkole na ul.Unii Lubelskiej.

💬„Potrzebują wszystkiego, z czego można wyczarować prace plastyczne a także papieru ksero w dużej ilości, bo dziś – w trakcie pandemii - do łózka chorego dziecka nie można przyjść po prostu z podręcznikiem, lecz z kartką z kserowanym materiałem z książki. Właśnie rozpoczyna się II edycja zbiórki artykułów plastyczno-biurowych”

📌Zamieszczony poniżej link, prowadzi do utworzonej przez Samorząd Uczniowski V LO zbiórki. Zachęcamy do wsparcia naszej akcji - wpłacając nawet tak niewiele jak 1 złoty i dołożyć chociażby małą sumę do puli, którą w całości przeznaczymy na zakup artykułów papierniczych, a następnie osobiście dostarczymy do Szpitala Unii Lubelskiej.

💛Wesprzyjmy dzieci, które ten trudny czas spędzają poza domem.
Pokażmy jak społeczność Piątki razem potrafi wiele zdziałać!