🔜 Uwaga Kandydaci do klasy dwujęzycznej A
Sprawdzian z języka angielskiego do klasy ekonomiczno-prawnej dwujęzycznej odbędzie się w poniedziałek 29 czerwca 2020 r. o godz. 12:00

🅰️ Sprawdzian Kandydaci piszą w tej szkole dwujęzycznej, która jest umieszczona najwyżej w preferencjach. Za sprawdzian można uzyskać 100pkt, które następnie są przeliczane na 30pkt rekrutacyjnych dodawanych do sumy punktów podstawowych (zebranych za świadectwo, egzamin ósmoklasisty + inne dodatkowe punkty). 100pkt za sprawdzian = 30pkt rekrytacyjnych

📌 Sprawdzian trwa 70min (12:00-13:10) a zbiórka przed wejściem do szkoły jest o godz. 11:15. Prosimy o zachowanie bezpiecznej odległości przy formowaniu kolejki.
📌 Procedury bezpieczeństwa, które obowiązują podczas egzaminu (maseczka, rękawiczki, dezynfekcja rąk przed wejściem do szkoły, zachowanie odległości itp.) to te, które poznaliście już podczas swoich egzaminów ósmoklasistów.

📅 Sale w których piszecie sprawdzian będziecie mogli sprawdzić przy wejściu do szkoły.
😷 Z uwagi na obowiązujące procedury bezpieczeństwa, do budynku szkoły mogą wejść tylko osoby zdające sprawdzian.

W PIĄTEK, 26 CZERWCA 2020, KANDYDACI OTRZYMAJA NA SWÓJ ADRES EMAIL PODANY W SERWISIE REKRUTACYJNYM PAKIET INFORMACJI DOT. PODZIAŁU NA SALE, WEJŚĆ DO SZKOŁY ORAZ SZCZEGÓŁOWE PROCEDURY BEZPIECZEŃSTWA.