📌„BohaterON w Twojej Szkole” to część ogólnopolskiej kampanii o tematyce historycznej BohaterON – włącz historię! Poprzednie edycje przedsięwzięcia cieszyły się ogromnym zainteresowaniem nie tylko wśród uczniów i nauczycieli, ale także całego społeczeństwa. W ramach trzech edycji akcji Polacy z kraju i zagranicy wysłali do Powstańców Warszawskich ponad pół miliona kartek i listów.

Celem kampanii jest upamiętnienie i uhonorowanie uczestników Powstania Warszawskiego, edukacja społeczeństwa, a także promocja postaw patriotycznych i popularyzowanie historii Polski XX wieku.

Uczniowie mogą napisać do Powstańców listy, wykonać własnoręcznie kartki bądź wysłać jakąkolwiek inną wybraną przez siebie pocztówkę/kartkę okolicznościową.

Kartki prosimy przynosić do Pani Profesor Agnieszki Szymańskiej