Szanowni Rodzice,


W imieniu Dyrekcji Szkoły i Nauczycieli zapraszamy Państwa na zebranie zorganizowane w formie online w dniu 19 maja 2021 r.

Informacje szczegółowe zostały przesłane przez e-dziennik Librus.

Drodzy uczestnicy konkursów kierowanych do uczniów szkół podstawowych, drodzy nauczyciele - opiekunowie.

 Nastąpiła zmiana terminu odbioru dyplomów, nagród i listów gratulacyjnych.

Zapraszamy Państwa do sekretariatu naszej szkoły od wtorku,
18. maja 2021 roku,
w godzinach  pracy naszej szkoły.

Uczniowie V LO!

Aby ubiegać się o Nagrodę Prezydenta Miasta Szczecin za wybitne osiągnięcia w nauce (z wyjątkiem konkursów artystycznych i sportowych) należy wysłać wychowawcom poniższe dokumenty. Termin nasyłania mija 17 maja 2021 r. o godz. 20.00.

  1. Wypełniony wniosek: od najważniejszych osiągnięć, podając imię i nazwisko, pełne nazwy konkursów olimpiad oraz organizatorów. Wniosek należy wysłać w wersji WORD
  2. Zeskanowane kopie dyplomów lub kopie zaświadczeń organizatora przeprowadzającego konkurs: muszą zawierać pełną nazwę i datę konkursu, nazwisko i imię ucznia, pieczątki organizatora, podpis organizatora (wysłać w wersji PDF)
  3. Klauzulę RODO – własnoręcznie podpisaną przez ucznia (pełnoletniego) lub rodzica (wysłać w wersji PDF)

Dodatkowe informacje:

W przypadku udziału w kilku etapach tego samego konkursu należy podać ostatni etap lub ten, który wnioskodawca uważa za korzystny dla ucznia. Nie podlegają punktacji wszystkie etapy tego samego konkursu. W przypadku konkursów wielosesyjnych należy podać jedną, najlepszą sesję. Kolejne sesje tego samego konkursu nie podlegają ocenie.

Załączniki:

  1. Wniosek
  2. Klauzula RODO
  3. Uchwała Rady Miasta

 

Załączniki do pobrania

Zapraszamy na Tydzień Otwarty szkoły online na naszych mediach społecznościowych w dniach 7-14 maja 2021r.

 

Poznaj PIĄTKĘ od piątku do piątku

 

 
 

https://www.instagram.com/su.vlo

Szanowni Państwo Opiekunowie konkursów dla szkół podstawowych! Drodzy Uczestnicy konkursów dla szkół podstawowych!

Informujemy, iż podane na stronie szkoły wyniki są już ostateczne i etap ustny konkursu Anglofan nie będzie organizowany. W związku z tym zapraszamy opiekunów po odbiór listów gratulacyjnych, a uczestników po odbiór dyplomów oraz nagród książkowych od 21 maja do sekretariatu V LO w godzinach pracy szkoły.

Jeszcze raz gratulujemy wyników!

Dyrekcja V LO i organizatorki konkursów.

Drodzy uczestnicy konkursów kierowanych do uczniów szkół podstawowych,
drodzy nauczyciele- opiekunowie

Jeszcze dziś na adresy mailowe szkół (na te podane w zgłoszeniu) zostaną wysłane instrukcje oraz linki do konkursów: Anglofan, Anflofan Junior, Przyrodnik.

Zostaną one wysłane z maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Informujemy, że od tej chwili wszelkie sprawy związane z konkursami dla szkół podstawowych organizowanymi przez naszą szkołę można będzie załatwiać tylko za pośrednictwem tego maila.

Pozdrawiamy serdecznie

Organizatorzy konkursów

Scroll
×