Szanowni Rodzice,

W imieniu Dyrekcji Szkoły i Nauczycieli zapraszamy Państwa na zebranie zorganizowane w formie online w dniu 19 maja 2021 r.

Informacje szczegółowe zostały przesłane przez e-dziennik Librus.

Drodzy uczestnicy konkursów kierowanych do uczniów szkół podstawowych, drodzy nauczyciele - opiekunowie.

Nastąpiła zmiana terminu odbioru dyplomów, nagród i listów gratulacyjnych.

Zapraszamy Państwa do sekretariatu naszej szkoły od wtorku,
18. maja 2021 roku,
w godzinach  pracy naszej szkoły.

Uczniowie V LO!

Aby ubiegać się o Nagrodę Prezydenta Miasta Szczecin za wybitne osiągnięcia w nauce (z wyjątkiem konkursów artystycznych i sportowych) należy wysłać wychowawcom poniższe dokumenty. Termin nasyłania mija 17 maja 2021 r. o godz. 20.00.

1. Wypełniony wniosek: od najważniejszych osiągnięć, podając imię i nazwisko, pełne nazwy konkursów olimpiad oraz organizatorów. Wniosek należy wysłać w wersji WORD
  2. Zeskanowane kopie dyplomów lub kopie zaświadczeń organizatora przeprowadzającego konkurs: muszą zawierać pełną nazwę i datę konkursu, nazwisko i imię ucznia, pieczątki organizatora, podpis organizatora (wysłać w wersji PDF)
  3. Klauzulę RODO – własnoręcznie podpisaną przez ucznia (pełnoletniego) lub rodzica (wysłać w wersji PDF)

Dodatkowe informacje:

W przypadku udziału w kilku etapach tego samego konkursu należy podać ostatni etap lub ten, który wnioskodawca uważa za korzystny dla ucznia. Nie podlegają punktacji wszystkie etapy tego samego konkursu. W przypadku konkursów wielosesyjnych należy podać jedną, najlepszą sesję. Kolejne sesje tego samego konkursu nie podlegają ocenie.

Załączniki:

1. Wniosek
  2. Klauzula RODO
  3. Uchwała Rady Miasta

Załączniki do pobrania

Zapraszamy na Tydzień Otwarty szkoły online na naszych mediach społecznościowych w dniach 7-14 maja 2021r.

Poznaj PIĄTKĘ od piątku do piątku

Szanowni Państwo Opiekunowie konkursów dla szkół podstawowych! Drodzy Uczestnicy konkursów dla szkół podstawowych!

Informujemy, iż podane na stronie szkoły wyniki są już ostateczne i etap ustny konkursu Anglofan nie będzie organizowany. W związku z tym zapraszamy opiekunów po odbiór listów gratulacyjnych, a uczestników po odbiór dyplomów oraz nagród książkowych od 21 maja do sekretariatu V LO w godzinach pracy szkoły.

Jeszcze raz gratulujemy wyników!

Dyrekcja V LO i organizatorki konkursów.

Drodzy uczestnicy konkursów kierowanych do uczniów szkół podstawowych,
drodzy nauczyciele- opiekunowie

Jeszcze dziś na adresy mailowe szkół (na te podane w zgłoszeniu) zostaną wysłane instrukcje oraz linki do konkursów: Anglofan, Anflofan Junior, Przyrodnik.

Informujemy, że od tej chwili wszelkie sprawy związane z konkursami dla szkół podstawowych organizowanymi przez naszą szkołę można będzie załatwiać tylko za pośrednictwem tego maila.

Pozdrawiamy serdecznie

Organizatorzy konkursów