🏋️‍♂️ W środę, 28.04.2021, reprezentacje naszej szkoły z klasy 1A mat-geo dwujęzycznej z Panem prof. Tomaszem Obiałą wzięły udział w turnieju kończącym ośmiotygodniowe warsztaty debatowania w języku angielskim z trenerem z USA.

🎤 Debatowali z uczniami ze szkół w Tarnowie, Luboniu i Opolu w ramach programu organizowanego przez Ambasadę USA w Warszawie - 'Mastering Debate Skills'.

🏆 Serdecznie gratulujemy zwycięzcy turnieju - drużynie Szczecin Blue, która wygrała turniej pokonując zespół z Tarnowa w finale! Drużyna Szczecin Red dostała się do półfinału.
Składy naszych reprezentacji to:

📘 Szczecin Blue:
Lucas Pecio-Crook
Michał Górnicz
Zofia Malujdy
Dorota Nowak
Alicja Łukawska

📕 Szczecin Red:
Miłosz Samek
Aleksandra Kubiak
Magdalena Sass
Błażej Świderski
Julia Taler

💡 Wszyscy uczestnicy warsztatów zdobyli doświadczenie w sztuce debatowania, oraz poprawili swoje umiejętności wypowiadania się w języku angielskim.

👍 Brawo DWUJĘZY!!!

Zrzut ekranu 2021-04-28 o 14.12.37.png