➡ Rekrutacja do LOVe rusza!

rekrutacja 2020_2021(4).png

📣DROGA SPOŁECZNOŚĆ PIĄTKI!📣

✨PRZEDSTAWIAMY WAM KOLEJNĄ AKCJĘ „PIĄTKA WSPIERA”✨

🤝W tym roku, chcielibyśmy wesprzeć akcję, której celem jest niesienie pomocy szczecińskim szpitalom, a szczególnie ich małym podopiecznym w przyszpitalnej szkole na ul.Unii Lubelskiej.

💬„Potrzebują wszystkiego, z czego można wyczarować prace plastyczne a także papieru ksero w dużej ilości, bo dziś – w trakcie pandemii - do łózka chorego dziecka nie można przyjść po prostu z podręcznikiem, lecz z kartką z kserowanym materiałem z książki. Właśnie rozpoczyna się II edycja zbiórki artykułów plastyczno-biurowych”

📌Zamieszczony poniżej link, prowadzi do utworzonej przez Samorząd Uczniowski V LO zbiórki. Zachęcamy do wsparcia naszej akcji - wpłacając nawet tak niewiele jak 1 złoty i dołożyć chociażby małą sumę do puli, którą w całości przeznaczymy na zakup artykułów papierniczych, a następnie osobiście dostarczymy do Szpitala Unii Lubelskiej.

💛Wesprzyjmy dzieci, które ten trudny czas spędzają poza domem.
Pokażmy jak społeczność Piątki razem potrafi wiele zdziałać!

Szanowni Państwo, informujemy, iż konkursy dla szkół podstawowych odbędą się w dniach:

• 13 kwietnia (wtorek) Przyrodnik
  • 14 kwietnia (środa) Anglofan oraz Anglofan Junior

Szczegółowy regulamin wraz z kartą zgłoszenia zostanie opublikowany na początku marca.

‼️ 8 500zł dla Uczniów LOVe ‼️

➡ Zgodnie z Zarządzeniem Prezydenta Szczczecina, Kapituła powołana w naszej szkole zebrała i zatwierdziła do promocji i głosowania następujące projekty przedstawione przez Uczniów LOVe w ramach Młodzieżowego Budżetu Obywatelskiego:

📌 Strefa chill - sofy i beanbags 3 500 zł
📌 Aktywne przerwy - piłki, leżaki 1 500 zł
📌 Ławki na korytarze 1 200 zł
📌 Nie taka geometria straszna - przybory tablicowe 320 zł
📌 Wyobraźnia przestrzenna - bryły 430 zł
📌 Dzień dwujęza 2 000 zł

✂️ Z uwagi na niedoszacowanie projektu komisja odrzuciła jeden wniosek:
📌 e-karty obiadowe 5 000 zł

⏰ Zaczynamy promocję Waszych projektów!

logo wydarzenia

Od 6-18 marca 2021 r. w Starej Rzeźni będzie można obejrzeć wystawę prac artystycznych uczniów trzech szczecińskich liceów: I, V i IX.

Młodzi autorzy zapraszają do zapoznania się z ich twórczością: fotografią, malarstwem, grafiką, a nawet literacką.

Uroczyste otwarcie wystawy będzie miało miejsce 6 marca 2021 r. o godz. 17.00

baner

Zachęcamy do udostępnienia swoich prac plastycznych na wystawę, pt.: TYLE MAMY, która zorganizowana będzie w pomieszczeniach STAREJ RZEŹNI w dniach: 06. 03. - 18. 03. 2021 r.

Techniki dowolne: fotografia, grafika komputerowa, rzeźba, różnorodne techniki malarskie i rysunkowe itp.

Informacje dotyczące dostarczenia prac i Waszej zgody związanej z ich ekspozycją, należy wysłać do 21. 02. 2021 r. do Pani Mirosławy Majzel, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Warunkiem umieszczenia pracy na wystawie jest samodzielne oprawienie jej (rama, antyrama) oraz właściwe opisanie (tytuł, technika, autor).

Po zakończonej wystawie, prace możecie odebrać. Swoje prace będziecie mogli oglądać już w dniu wernisażu, tj. 6 marca 2021 r. o godzinie 17.00.

Liczymy na Wasz udział!