🔥Jesteśmy po pierwszym tygodniu lekcji online!

💻My-uczniowie wiemy jak dużo czasu i wysiłku kosztowało to naszych nauczycieli, aby te lekcje mogły się odbyć. Dlatego chcielibyśmy Wam za to niezmiernie podziękować i pogratulować bo Wasza praca jest nieoceniona! ❤️

#dziekujemy

V.jpg

👨‍🏫 Nauczanie online w V LO ruszy już za moment!

📩 Prosimy uczniów o sprawdzenie swojego emaila (podanego przy rekrutacji - ten email jest zapisany w bazie kontaktów szkoły - to ten sam email, kórego używaliście zakładając swoje konto na dzienniku). Znajdziecie tam informacje o logowaniu się do aplikacji OFFICE TEAMS, gdzie zostaliście już podzieleni na klasy(zespoły)

📩 Proces rozsyłania danych do logowania jeszcze trwa. Prosimy o cierpliwość.

🎥 Od tej chwili rozpoczynamy fazę testową. Rekomendujemy instalację TEAMS na Waszych komputerach.

90597424_2901069906596319_3440994417345822720_o.png

Sekretariat szkoły nie pełni dyżuru. Wszelką korespondencję proszę przesyłać drogą elektroniczną. Wizyta w szkole tylko po wcześniejszym umówieniu.

Zajęcia wszystkich sobotnich kursów organizowanych przez BMP zostają odwołane bezterminowo. Prosimy śledzić zakładkę "zapisy na kursy", gdzie będziemy informować na bieżąco o zajęciach.

RODZICU, ze względu na bezpieczeństwo Twoje i Twojego dziecka