Szanowni Rodzice,

W imieniu Dyrekcji Szkoły i Nauczycieli zapraszamy Państwa na zebranie zorganizowane w formie online w dniu 19 maja 2021 r.

Informacje szczegółowe zostały przesłane przez e-dziennik Librus.

Drodzy uczestnicy konkursów kierowanych do uczniów szkół podstawowych, drodzy nauczyciele - opiekunowie.

Nastąpiła zmiana terminu odbioru dyplomów, nagród i listów gratulacyjnych.

Zapraszamy Państwa do sekretariatu naszej szkoły od wtorku,
18. maja 2021 roku,
w godzinach  pracy naszej szkoły.

Uczniowie V LO!

Aby ubiegać się o Nagrodę Prezydenta Miasta Szczecin za wybitne osiągnięcia w nauce (z wyjątkiem konkursów artystycznych i sportowych) należy wysłać wychowawcom poniższe dokumenty. Termin nasyłania mija 17 maja 2021 r. o godz. 20.00.

1. Wypełniony wniosek: od najważniejszych osiągnięć, podając imię i nazwisko, pełne nazwy konkursów olimpiad oraz organizatorów. Wniosek należy wysłać w wersji WORD
  2. Zeskanowane kopie dyplomów lub kopie zaświadczeń organizatora przeprowadzającego konkurs: muszą zawierać pełną nazwę i datę konkursu, nazwisko i imię ucznia, pieczątki organizatora, podpis organizatora (wysłać w wersji PDF)
  3. Klauzulę RODO – własnoręcznie podpisaną przez ucznia (pełnoletniego) lub rodzica (wysłać w wersji PDF)

Dodatkowe informacje:

W przypadku udziału w kilku etapach tego samego konkursu należy podać ostatni etap lub ten, który wnioskodawca uważa za korzystny dla ucznia. Nie podlegają punktacji wszystkie etapy tego samego konkursu. W przypadku konkursów wielosesyjnych należy podać jedną, najlepszą sesję. Kolejne sesje tego samego konkursu nie podlegają ocenie.

Załączniki:

1. Wniosek
  2. Klauzula RODO
  3. Uchwała Rady Miasta

Załączniki do pobrania

Zapraszamy na Tydzień Otwarty szkoły online na naszych mediach społecznościowych w dniach 7-14 maja 2021r.

Poznaj PIĄTKĘ od piątku do piątku

Z radością dzielimy się sukcesem w dziedzinie humanistyki, a dokładnie teatrologii w V Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi w Szczecinie. Laureatką LI Olimpiady Literatury i Języka Polskiego została Patrycja Maj. Gratulujemy sukcesu tegorocznej absolwentce i pani profesor Justynie Dunin-Wąsowicz.

Z radością dzielimy się sukcesami w dziedzinie fizyki i matematyki drużyn V Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi.

W Międzyszkolnym Turnieju Fizycznym w roku szkolnym 2020/2021,  organizowanym przez Instytut Fizyki Uniwersytetu Szczecińskiego przy współudziale ZCDN drużyna w składzie: Mikołaj Krupiński, Maksymilian Burdziej, Szymon Szafraniec i Filip Szyszko zajęła I miejsce w województwie. W klasyfikacji indywidualnej laureatem I miejsca został Mikołaj KrupińskiMaksymilian Burdziej otrzymał wyróżnienie. Gratulujemy uczniom i pani profesor Liliannie Stochmal 😊

W LXI Międzyszkolnych Zawodów Matematycznych drużyna  w składzie: Piotr Radliński, Jakub Kondys, Filip Szyszko zajęła III miejsce w województwie. Piotr Radliński indywidualnie zdobył wyróżnienie (4 miejsce). Gratulujemy uczniom i paniom profesor: Beacie Szuckiej i Izabeli Fertale 😊