Obiady dla nowych Uczniów
Informacja dla uczniów klas pierwszych oraz uczniów zainteresowanych rozpoczęciem korzystania ze stołówki szkolnej po raz pierwszy o zakładaniu konta
w aplikacji “ Jem w szkole”
Uprzejmie informujemy, iż w naszej szkole działa system zamawiania posiłków (obejmujący również ich opłacanie oraz zgłaszanie nieobecności) poprzez aplikację “Jem w szkole”.
Aby mieć możliwość zamówienia posiłku, należy założyć konto na platformie “Jem w szkole”.
Celem rejestracji należy wypełnić formularz dostępny pod poniższym linkiem:
👉 https://system.jemwszkole.pl/registration/lo5_szczecin
UWAGA – konto zakłada Rodzic lub Opiekun prawny- zamawiający posiłki i dokonujący płatności
Po rejestracji na adres e-mail wpłynie wiadomość z potwierdzeniem utworzenia konta.
Od tego momentu będzie można zalogować się do aplikacji i zarządzać m.in. płatnościami za wyżywienie.
Jak korzystać z aplikacji?
Nie ma potrzeby instalowania aplikacji – wystarczy przeglądarka internetowa (na dowolnym urządzeniu posiadającym dostęp do internetu).
🔗 Dostęp do aplikacji: system.jemwszkole.pl
📧 Login: adres e-mail podany podczas rejestracji
Po zalogowaniu należy:
- Dodać dziecko/dzieci do swojego konta (szczegółowa instrukcja dostępna jest w zakładce „Instrukcje” w aplikacji).
- Poczekać na akceptację zgłoszenia przez pracownika szkoły.
- Po akceptacji dziecka/dzieci przez pracownika szkoły, aplikacja będzie gotowa do pełnego użytkowania.
Pomoc i instrukcje
🎥 Krótki film instruktażowy dot. rejestracji konta:
https://youtu.be/nzPDR0z31cs
📁 Dodatkowe instrukcje (filmy) znajdują się po zalogowaniu w zakładce „Instrukcje”.
📧 W razie pytań lub problemów technicznych prosimy o kontakt pod numerem
+48 535 818 986 lub na adres e-mail kontakt@jemwszkole.pl
Zachęcamy do szybkiej rejestracji i życzymy sprawnego korzystania z aplikacji “Jem w szkole!