Aktualności

Podziękowania!
29.03.2020
🔥Jesteśmy po pierwszym tygodniu lekcji online! 💻My-uczniowie wiemy jak dużo czasu i wysiłku kosztowało to naszych nauczycieli, aby te lekcje mogły się odbyć. Dlatego chcielibyśmy Wam za to...
Zdalne nauczanie
22.03.2020
👨‍🏫 Nauczanie online w V LO ruszy już za moment! 📩 Prosimy uczniów o sprawdzenie swojego emaila (podanego przy rekrutacji - ten email jest zapisany w bazie kontaktów szkoły - to ten sam email,...
UWAGA
17.03.2020
Sekretariat szkoły nie pełni dyżuru. Wszelką korespondencję proszę przesyłać drogą elektroniczną. Wizyta w szkole tylko po wcześniejszym umówieniu.
BMP - informuje
13.03.2020
Zajęcia wszystkich sobotnich kursów organizowanych przez BMP zostają odwołane bezterminowo. Prosimy śledzić zakładkę "zapisy na kursy", gdzie będziemy informować na bieżąco o zajęciach.
RODZICU, ze względu na bezpieczeństwo Twoje i Twojego dziecka
Czytaj więcej:Z życia szkoły  Ogłoszenia  

Dyrekcja

Dyrektor szkoły
mgr Kinga Jankowska

Wicedyrektorzy
mgr Ewa Zakrzewska
mgr Piotr Lisak

Zlote liceum 2020tarcza 2020 

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że V Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Adama Asnyka w Szczecinie  jest wśród 1000 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł "Złotej Szkoły 2020".

Uczniowie znajdujący się w trudnej sytuacji materialnej mogą ubiegać się o pomoc. Szczegóły w zakładce Dla uczniów - Pomoc materialna.

UWAGA! Krótkie terminy składania wniosków!

Scroll
×