W roku szkolnym 2016/2017 uczniowie naszej szkoły zostali ubezpieczeni w firmie InterRisk TU S.A. Vienna Insurance Group.

Tryb postępowania powypadkowego w załączniku.

Druk zgłoszenia nieszczęśliwego wypadku znajduje się w załączniku.

"Ogólne warunki ubezpieczenia EDU PLUS" w załączniku.

Koordynatorką szkolną jest Iwona Gajek.

Koordynatorką w firmie InterRisk jest Elżbieta Żochowska.

Na rachunek bankowy szkoły:

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Szczecinie

Bank PKO BP Odział Szczecin

nr 02 1020 4795 0000 9502 0278 5475

można dokonywać następujących opłat:

  • za obiady, z tytułem opłaty: obiady, nazwisko i imię ucznia, miesiąc, klasa;
  • za duplikat legitymacji szkolnej, w wysokości 9 zł, z tytułem opłaty: duplikat legitymacji, nazwisko i imię ucznia, klasa;
  • za duplikat świadectwa, w wysokości 26 zł, z tytułem opłaty: duplikat świadectwa, imię i nazwisko.


Szkolny Klub Wolontariusza na Facebook

Opiekunowie

  • Lilianna Chrzempka

skwJeśli

Jesteś uczniem naszej szkoły

  • Masz dużo dobrego serca i chcesz się  nim podzielić z innymi
  • Masz trochę wolnego czasu 
  • Chcesz się sprawdzić na polu pedagogiki, psychologii i socjologii
  • Chcesz zostać wolontariuszem

Zgłoś się do pedagoga: Lilianny Chrzempki gabinet obok szatni

  1. Program skierowany jest do młodzieży uczącej się w Gim Nr 46 i  VLO w ZSO Nr 1 w Szczecinie wyrażających chęć pracy na rzecz osób potrzebujących wsparcia i pomocy.
  2. Celem programu jest:
    • rozwijanie u uczniów zainteresowań i osobowości zgodnie z predyspozycjami,
    • kształtowanie u uczniów wrażliwości na przejawy cierpienia, krzywdy i niesprawiedliwości,
    • zapoznanie uczniów z funkcjami instytucji powołanych do opieki i pomocy potrzebującym,
    • uświadomienie skali zjawiska we współczesnym świecie,
    • przybliżenie charakteru wolontariatu.
  3. Program powstał z uwagi na zainteresowanie uczniów niesieniem pomocy potrzebującym.
  4. Główny cel działalności SKW to patronat nad Domem Dziecka w Tanowie.

Informacje dla uczestników konkursów dla uczniów Szkół Podstawowych

Konkursy w roku szkolnym 2017/2018

Pismo przewodnie

ANGLOFAN

Regulamin konkursu ANGLOFAN

Druk zgłoszenia

Lista zgłoszonych szkół do konkursu ANGLOFAN w roku szkolnym 2017/2018

Wyniki konkursu ANGLOFAN w roku szkolnym 2017/2018


DEUTSCHFAN

Regulamin konkursu DEUTSCHFAN

Druk zgłoszenia

Lista zgłoszonych szkół do konkursu DEUTSCHFAN w rolu szkolnym 2017/2018

Wyniki konkursu DEUTSCHFAN w roku szkolnym 2017/2018


PRZYRODNIK

Regulamin konkursu PRZYRODNIK

Druk zgłoszenia

Lista zgłoszonych szkół do konkursu PRZYRODNIK w rolu szkolnym 2017/2018

Wyniki konkursu PRZYRODNIK w roku szkolnym 2017/2018


MATFAN

Regulamin konkursu MATFAN

Druk zgłoszenia

Lista zgłoszonych szkół do konkursu MATFAN w roku szkolnym 2017/2018

Wyniki konkursu MATFAN w roku szkolnym 2017/2018


Konkursy w roku szkolnym 2016/2017

Pismo przewodnie

ANGLOFAN

Regulamin konkursu ANGLOFAN

Druk zgłoszenia

Lista zgłoszonych szkół do konkursu ANGLOFAN w roku szkolnym 2016/2017

Wyniki konkursu ANGLOFAN w roku szkolnym 2016/2017


DEUTSCHFAN

Regulamin konkursu DEUTSCHFAN

Druk zgłoszenia

Lista zgłoszonych szkół do konkursu DEUTSCHFAN w rolu szkolnym 2016/2017

Wyniki konkursu DEUTSCHFAN w roku szkolnym 2016/2017


PRZYRODNIK

Regulamin konkursu PRZYRODNIK

Druk zgłoszenia

Lista zgłoszonych szkół do konkursu PRZYRODNIK w rolu szkolnym 2016/2017

Wyniki konkursu PRZYRODNIK w roku szkolnym 2016/2017

 

MATFAN

Regulamin konkursu MATFAN

Druk zgłoszenia

Lista zgłoszonych szkół do konkursu MATFAN w roku szkolnym 2016/2017

Wyniki konkursu MATFAN w roku szkolnym 2016/2017

 

Konkursy w roku szkolnym 2015/2016


ANGLOFAN

Pismo przewodnie

Karta zgłoszenia

Regulamin konkursu ANGLOFAN

Druk zgłoszenia

Lista zgłoszonych szkół do konkursu ANGLOFAN w roku szkolnym 2015/2016

Wyniki konkursu ANGLOFAN w roku szkolnym 2015/2016


PRZYRODNIK

Regulamin konkursu PRZYRODNIK

Druk zgłoszenia

Lista zgłoszonych szkół do konkursu PRZYRODNIK w rolu szkolnym 2015/2016

Wyniki konkursu PRZYRODNIK w roku szkolnym 2015/2016


DEUTSCHFAN

Regulamin konkursu DEUTSCHFAN

Druk zgłoszenia

Lista zgłoszonych szkół do konkursu DEUTSCHFAN w rolu szkolnym 2015/2016

Wyniki konkursu DEUTSCHFAN w roku szkolnym 2015/2016


MATFAN

Regulamin konkursu MATFAN

Druk zgłoszenia

Lista zgłoszonych szkół do konkursu MATFAN w roku szkolnym 2015/2016

Zadania

Klucz odpowiedzi

Wyniki konkursu MATFAN w roku szkolnym 2015/2016


Konkursy w roku szkolnym 2014/2015


Regulamin konkursu PRZYRODNIK

Druk zgłoszenia

Lista zgłoszonych szkół do konkursu PRZYRODNIK w rolu szkolnym 2014/2015

Wyniki konkursu PRZYRODNIK w roku szkolnym 2014/2015


Regulamin konkursu ANGLOFAN

Druk zgłoszenia

Lista zgłoszonych szkół do konkursu ANGLOFAN w roku szkolnym 2014/2015

Wyniki konkursu ANGLOFAN w roku szkolnym 2014/2015


Regulamin konkursu DEUTSCHFAN

Druk zgłoszenia

Lista zgłoszonych szkół do konkursu DEUTSCHFAN w rolu szkolnym 2014/2015

Wyniki konkursu DEUTSCHFAN w roku szkolnym 2014/2015


Konkursy w roku szkolnym 2013/2014


WYNIKI KONKURSÓW W ROKU SZKOLNYM 2013/2014

Wyniki konkursu ANGLOFAN

Wyniki konkursu DEUTSCHFAN

Wyniki konkursu PRZYRODNIK

Gimnazjum:                  

2 alfa beta omega

3 alfa beta

Liceum:

1 A B C D E

2 A B C D

3 A B C D

 

Koła zainteresowań i fakultety 2017/2018

zajęcia poziom prowadzący termin
IELTS (speaking) LO Tomasz Obiała środy 7:20-8:05
IELTS (writing)  LO Tomasz Obiała czwartki 7:20-8:05
       

     
       
       
       

     
       
       

     
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       

Rok szkolny 2017/2018

 

KONSULTACJE ODBYWAJĄ SIĘ PO WCZEŚNIEJSZYM UMÓWIENIU SPOTKANIA

 

Prowadzący Dzień Godzina
Bartnik Hanna
 
Berdyńska Beata wtorek 15:45-16:30
Chojnacka Mirosława wtorek, piątek 15:00-15:45 
Domańska Krystyna czwartek 15:50-16:35 
Dunin - Wąsowicz Justyna poniedziałek 15:00-16:00 
Durajczyk Halina poniedziałek  7:15-8:00
Fertała Izabela wtorek 7:20-8:05 
Gierczak Wojciech poniedziałek 15:00-16:00 
Izmajłowicz Marcin piątek 15:45-16:20
Jankowska Kinga poniedziałek 15:00-16:00 
Jeziorowska Patrycja środa 7:20-8:05
Kacperska Elżbieta środa  15:00-15:45 
Kierzkowska Anna poniedziałek  7:20-8:05 
Koprowicz Paweł środa  11:55-12:40 
Kotfica Magdalena  piątek 15:00-15:45 
Kowalczyk Julita wtorek 16:40-17:25 
Kowalik Katarzyna  ustalenie indywidualne  
Lisak Piotr    
Makles Krzysztof
 
Młynarczyk Marta piątek 8:15-9:00 
Muzioł Elżbieta poniedziałek 7:20-8:05 
Muzioł Sławomir wtorek 9:15-10:00
Niewiadomska Łucja  poniedziałek 16:00-16:45 
Nowosad Marzena czwartek 15:00-16:00 
Obiała Tomasz środa 7:20-8:05 
Piechota Ewa  piątek 12:00-12:30 
Raban Maryla wtorek 15:55-16:40 
Słotwińska Małgorzata  środa 7:20-8:05 
Staniewska Iwona poniedziałek 15:00-16:00 
Stańczyk Angelika czwartek 7:20-8:05 
Stochmal Lilianna    
Syguła Agnieszka

środa / piątek

7:20 / 15:00
Szubryt Agata poniedziałek 15:50-16:30 
Szuman Michał    
Szymańska Agnieszka poniedziałek 15:45-16:30 
Szyszko Juliusz wtorek 7:20-8:05 
Świderska Jolanta wtorek 15:45-16:30 
Wieczorek Małorzata środa  7:20-8:05 
Wesołowska Justyna  wtorek 15:45-16:30
Westerlich Sławomir czwartek 7:20-8:05 
Woźniak-Krzos Agnieszka środa   15:00-15:45
     

Szkolny zestaw podręczników w roku szkolnym 2017/2018

w V Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzykowymi im. Adama Asnyka

 

 Lista podręczników

Scroll
×