3504W związku z przystąpieniem naszej szkoły do Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa zapraszam wszystkich zainteresowanych do odwiedzenia biblioteki i zapoznania się z zakupionymi nowościami. Każdy znajdzie coś dla siebie: beletrystykę, klasykę polską i światową, biografie, nagrodzone książki pisarzy polskich i obcojęzycznych, opowiadania, reportaże, poezję, książki psychologiczne, filozoficzne jak również książki uzupełniające podstawę programową. Książkowe nowości, bestsellery, hity wydawnicze stanowią 70-80% zakupionych książek. Zakupy są cały czas kontynuowane.

Jestem usatysfakcjonowana, że książki cieszą się już takim zainteresowaniem ze strony uczniów jak i nauczycieli.

Zachęcam do pisania krótkich opinii o przeczytanych książkach i dzielenia się  informacjami o nich, aby uzyskały one szanse trafić do jak najszerszego grona czytelników. Proszę o przekazanie ich do biblioteki lub na mój adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Będą one zamieszczane na stronie internetowej szkoły i samorządu uczniowskiego.

Grażyna Michałkiewicz