Serdecznie zapraszamy Rodziców na najbliższe zebranie, które odbędzie się w środę 20.03.2019r. o godz. 17:00.

Msza pogrzebowa w intencji Pani Profesor Łucji Niewiadomskiej zostanie odprawiona w najbliższy piątek o 7.30 w Kościele p.w. Bożego Ciała w Szczecinie.

Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Naszej Koleżanki, Pani Profesor Łucji Niewiadomskiej

nekrolog

Uroczystości pogrzebowe odbędą się na 15 marca 2019 r. w piątek o godzinie 9.00 w Kaplicy Głównej na Cmentarzu Centralnym w Szczecinie

Zapraszamy na DZIEŃ OTWARTY V LO w środę 24 kwietnia 2019r. w godz. 13:00-17:00

fall in.png

[ Kliknij w grafikę, aby przejść do wydarzenia na Facebooku]

➡️Mamy zaszczyt zaprosić Was, w imieniu wszystkich uczniów, na dzień otwarty V LO im. Adama Asnyka w Szczecinie🎓

📅Tego dnia chcielibyśmy, aby każda osoba odwiedzająca naszą szkołę dosłownie zakochała się w niej podobnie jak aktualni uczniowie, stąd tegoroczne hasło - Fall in LOV❤️

📝A jacy właściwie są nasi uczniowie? Jest to grupa niezwykłych, różniących się od siebie ludzi, która sprawia, że panuje u nas taka niepowtarzalna atmosfera. Poznacie tu osoby o różnorakich pasjach, które nasza szkoła skutecznie pozwoli Wam rozwijać; koszykówka, gra na saksofonie, nauka języka rosyjskiego, to wszystko jest możliwe z „piątką”!🔥

💡Wierzymy, że nawet najbardziej trafiony profil i najlepiej dobrana klasa, są nic nie warte, jeśli źle się w szkole czujecie. Podczas Dnia Otwartego chcemy wprowadzić was w klimat i atmosferę naszej społeczności, abyście mogli sprawdzić czy jest to miejsce, które chcecie codziennie odwiedzać przez najbliższe 3 bądź 4 lata. Pokażemy wam więcej niż informacje zawarte w broszurze, na ulotce czy plakacie, bo legendarną „Piątkę” tworzą ludzie, z którymi na co dzień siedzimy w szkolnych ławkach, chodzimy po korytarzach czy widujemy się na stołówce.

📌Przyjdźcie do nas otwarci, gotowi do zachwycenia się naszą szkołą. Zakochajcie się w VLO!❤️

Zapraszamy,
Samorząd Uczniowski V LO

-> Zapoznaj się z profilami w rekrutacji na rok szkolny 2019/2020

Przypominamy o zbliżającym się terminie Konkursów dla Szkół Podstawowych

DEUTSCHFAN   6 marca 2019 r. godz. 15:00

PRZYRODNIK    12 marca 2019 r. godz. 15:00

ANGLOFAN       13 marca 2019 r. godz. 15:00

MATFAN              27 marca 2019 r. godz. 15:30

Wystąpiliśmy do Kuratorium Oświaty o zgodę na promowanie wyniku przy rekrutacji do szkoły.

Szczegóły

W dniach 27 lutego 2019r (środa) oraz 01 marca 2019r. (piątek) budynek Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Szczecinie będzie otwarty w godzinach 06:00 – 18:00.