💸W ramach Młodzieżowego Budżetu Obywatelskiego zgłoszono w naszej szkole 12 projektów:

💸W kategorii Projekty Miękkie możecie głosować na jeden projekt:

➡️„Szkolne Warsztaty Integracyjne”(2000zł)

💸W kategorii Projekty Twarde otrzymaliśmy 11 różnych pomysłów:

➡️„Doposażenie sanitariatów szkolnych w V LO” - zakup dozowników papieru toaletowego do każdej toalety szkolnej (2850zł)
➡️„Zestaw wypoczynkowy w holu szkoły”- zakup sof IKEA do holu szkoły (1136zł)
➡️„Comfort zone”-wykonanie strefy odpoczynku z palet na trawniku przed budynkiem szkoły (1100zł)
➡️„Sfinansowanie zakupu tablicy z nadrukiem „kratka” do sali matematycznej numer 14”(635,90zł)
➡️„Leżę na leżaku” – zakup leżaków plażowych (650zł)
➡️„Stoły Piknikowe” – zakup stołów piknikowych przed szkołę (1200zł)
➡️„Ławki Na Korytarz”- zakup dodatkowych ławek na korytarze szkolne (1500zł)
➡️„Piłki na przerwie”- zakup piłek dostępnych dla uczniów w czasie przerw (600zł)
➡️„Głośnik przenośny PARTY”- zakup przenośnego głośnika z mikrofonem w celu odtwarzania muzyki przed szkołą(700zł)
➡️„XPERYMENT + czyli sprzęt doświadczalny dla uczniów”-zakup sprzętu doświadczalnego na lekcje fizyki (2020zł)
➡️„Sortujmy więcej”-zakup dodatkowych koszy do sortowania śmieci (500zł)

💸Na wasze ulubione projekty będziecie mogli głosować 15.04.2019r. Szczegóły głosowania wkrótce. Na projekt "miękki" mamy do wydania 2 000zł, a na projekty "twarde" 6 500zł.