70-lecie naszej szkoły już za nami, a emocje nas jeszcze nie opuściły. Mimo krótkiego czasu udało nam się zorganizować i dopiąć wszystko na 6! Dziękujemy za wspólnie spędzone i niezapomniane chwile. Szczególnie dziękujemy Panu Waldemarowi Kwiecińskiemu za pomysł, który był strzałem w dziesiątkę.  Absolwentom V LO za zaangażowanie i pomysłowość  oraz Beacie Bell, Izie Fertale, Grażynie Michałkiewicz, Angelice Stańczyk i Agacie Szubryt za opiekę nad 50 szalejącymi w wodzie „rekinami” ;) Podziękowania kierujemy też do nauczycieli, którzy brali udział w sztafecie... Krystynie Domańskiej za wzorcowy skok na główkę, Ani Kierzkowskiej-Stępkowskiej za odwagę i uśmiech, Liliannie Stochmal za wytrzymałość i pomysłowość, Wojtkowi Gierczakowi za idealną technikę stylu klasycznego, Pawłowi Koprowiczowi za siłę i szybkość... to dzięki Wam będziemy wspominać sztafetę przez następne 70 lat (chyba, że powtórzymy ją w przyszłym roku ?) Nie zorganizowalibyśmy  tego bez ogromnego wsparcia dziewczyn z klasy 3B... Patrycja Bagińska , Aleksandra Cybulska, Kamila Gaweł , Urszula Olejniczak , Aleksandra Pasik , Karina Skowrońska , Maja Suchorzewska , Julia Wojdyła oraz Kasia Ordon z klasy 2C. Na „kliszach” aparatu uwieczniał nas Franciszek Kierzkowski z klasy 1A a za dźwięk i nagłośnienie odpowiadał Michał Religa z klasy 3A i Bartosz Korchut z klasy 1B. 

Dziękujemy i zapraszamy do galerii na krótki powrót do przeszłości :)

Poniżej zamieszczamy listę osób, które brały udział w ‘’Sztafecie Pokoleń’’:

UCZNIOWIE

  1. Stachniak Agata 1a
  2. Kierzkowski Franek 1a
  3. Kalińska Dominika 1b
  4. Krupiński Mikołaj 1b
  5. Maciaszczyk Natalia 1b
  6. Petrykowski Jakub 1b
  7. Piasecki Kacper 1b
  8. Bartnicki Wojciech 1a
  9. Subocz Michał 1b
  10. Szafraniec Szymon 1b
  11. Wąsek Aleksander 1b
  12. Jeziorowska Alicja 1c
  13. Kuzmiński Kajetan 1c
  14. Warkocz Szymon 1c
  15. Bakinowski Pascal 1d
  16. Kowańska Maja 1d
  17. Lewiński Maksymilian 1d
  18. Mazur Karolina 1d
  19. Skotnicki Patryk 1d
  20. Kmieć Izabel 2a
  21. Rybicka Katarzyna 2a
  22. Bukowiecka Marysia 2b
  23. Hoffman Oskar 2b
  24. Juszczyk Bartłomiej 2b
  25. Korchut Bartosz 2b
  26. Skrzypczak Klara 2b
  27. Molenda Zuzanna 2b
  28. Marszałek Anna 2e
  29. Just Julianna 3alfa
  30. Federowicz Julia 3alfa
  31. Domagała Maja 3alfa
  32. Centkowska Iwona 3a
  33. Krukowska Aleksandra 3a
  34. Kusa Karolina 3a
  35. Bogulas Bartosz 3b
  36. Borkowski Kacper 3b
  37. Iwin Nikodem 3b
  38. Pękalski Maksymilian 3b
  39. Suwaj Jakub 3b
  40. Wojciechowski Kajetan 3b
  41. Kaczmarczyk Zuzanna 3c
  42. Modlińska Martyna 3c
  43. Różańska Adrianna 3c
  44. Gęza Filip 3d
  45. Kość Kacper 3d
  46. Bartnicka Barbara 3d

ABSOLWENCI, NAUCZYCIELE oraz RODZICE

  1. Domańska Krystyna
  2. Stochaml Lilianna
  3. Stochmal Wiesław
  4. Myśków Jarosław
  5. Gierczak Wojciech
  6. Chojnacki Grzegorz
  7. Król Karolina
  8. Kwieciński Waldemar
  9. Borguński Adam
  10. Adamiak Edyta
  11. Piechota Jacek
  12. Kierzkowska-Stępkowska Anna
  13. Koprowicz Paweł
  14. Kuźmiński Bogusław
  15. Herbreder Łukasz
  16. Drozdowski Grzegorz
  17. Król Rafał
  18. Stępkowski Jan
  19. Sadowski Tomasz
  20. Leciej Miłosz