Zapraszamy na DZIEŃ OTWARTY V LO w środę 11 kwietnia 2018r. w godz. 14:00-17:00

Mamy zaszczyt zaprosić Was, w imieniu wszystkich uczniów, na dzień otwarty V LO im. Adama Asnyka w Szczecinie. Dzień inny niż wszystkie inne.

Zazwyczaj przychodzicie, mniej lub bardziej zdecydowani, pooglądać korytarze, posłuchać o profilach, nauczycielach, obiadach, sali gimnastycznej czy szkolnych boiskach. To dobrze. Podczas kilkunastominutowego spaceru po szkole, dowiadujecie się bardzo wiele. Mimo to, większość z Was nie jest w stanie ocenić, czy to właśnie miejsce, które chcecie odwiedzać prawie codziennie przez najbliższe trzy lata. Dlaczego tak się dzieje?

Wierzymy, że nawet najbardziej trafiony profil i najlepiej dobrana klasa, są nic nie warte, jeśli źle się w szkole czujecie. Dlatego w tym roku, nasz Dzień Otwarty, oprócz dostarczenia Wam niezbędnych informacji o V LO, ma za zadanie również wprowadzić gości w klimat i atmosferę liceum. Chcemy, abyście wynieśli z naszego wydarzenia nieco więcej, niż suche informacje, abyście myśleli o V LO jako całości, a nie jako kolumnach i numerach. Bo przecież na co dzień, siedzimy w ławkach z żywymi ludźmi, chodzimy wspólnie po tych samych korytarzach, jesteśmy częścią wewnętrznej społeczności. Szkoła, to nie tylko lekcje, to znacznie więcej innych wydarzeń i imprez, podczas których najlepiej da się odczuć "to coś".

OTWÓRZ SIĘ NA PIĄTKĘ!.png

Przyjdźcie do nas otwarci, gotowi do stania się na czas zwiedzania licealistami. Otwórzcie się na Piątkę.

Zapraszamy,
Samorząd Uczniowski V LO

Dołącz do wydarzenia na fb!