zaproszenieSzanowni Państwo!
Rok Jubileuszowy Piątki powoli się kończy. Dziękuję Wszystkim, którzy przyczynili się do jego uświetnienia. Zgodnie z obietnicą świętowaliśmy cały rok. I dziś pragniemy zaprosić na Koncert Finałowy, który odbędzie się 8 czerwca 2019 r. o godzinie 13.00 w Teatrze Współczesnym.

Prezentujemy przykładowe typy zadań dla kandydatów zdających egzamin z języka angielskiego do klas dwujęzycznych matematyczno-geograficznych (A).

Dokument1 1

"W roku szkolnym 2018/2019 uczniowie, którzy wypracowali sukcesy w konkursach i olimpiadach przedmiotowych, mogą się starać o Nagrodę Prezydenta Miasta Szczecin.

Termin złożenia dokumentacji (wniosek wydrukowany na oddzielnych stronach + kopie dokumentów potwierdzających sukces) w sekretariacie szkoły: 22 maja 2019 r."

UCHWAŁA NR VI/185/19 RADY MIASTA SZCZECIN z dnia 23 kwietnia 2019 r.

Nabór wniosków

Wzór wniosku - gimnazjum

Wzór wniosku - liceum

Klauzula RODO

📣 Uwaga kandydaci do klas dwujęzycznych mat-geo

➡️ Obowiązkowy test z języka angielskiego odbędzie się w środę 29 maja 2019 r. o godzinie 16.00. Prosimy pamiętać o zabraniu legitymacji. Jest to jedyny termin egzaminu do tych klas.

Zapraszamy Laureatów z nauczycielami Konkursów Przedmiotowych MATFAN, PRZYRODNIK, ANGLOFAN, DETSCHFAN na uroczystość wręczenia dyplomów i nagród, które odbędzie się w dniu 22-05-2019 roku (środa) o godzinie 15:00 w Szczecinie.

Dyplomy do odebrania od 22-05-2019 r. również w sekretariacie szkoły.

Bardzo dziękujemy wszystkim Absolwentom za nadesłane do monografii VLO i TPD1 w Szczecinie wspomnienia. Jednocześnie informujemy, że ostateczny termin nadsyłania wspomnień o szkole nieprzekraczalnie mija 18 maja 2019 r. (sobota)

Do wspomnień prosimy dołączyć:

• Jedno zdjęcie z czasów współczesnych autora wspomnień.
  • Zdjęcie / zdjęcia z czasów szkolnych.
  • Biogram, w którym autor wspomnień poda o sobie te informacje, które uważa za ważne.