UCZNIOWIE KLAS TRZECICH GIMNAZJUM!

Mamy zaszczyt zaprosić Was i Waszych Rodziców, w imieniu Społeczności VLO, na dzień otwarty V Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi w Szczecinie im. Adama Asnyka w Szczecinie pod hasłem „Pozwól nam Cię zachwycić. Znowu!” w środę 26 kwietnia 2017 r. w godzinach 13.00-17.00.

Poświęcając nam swój czas poznacie atmosferę naszej szkoły, zajrzycie na lekcje, dowiecie się, jakie profile proponujemy w roku szkolnym 2017/2018 oraz, co dzieje się w klasach realizujących interesujący Was profil.

W Sali 6 promować się będzie klasa matematyczno-fizyczno-informatyczna. Uczniowie klasy 2B oraz ich opiekunowie odpowiedzą na Wasze pytania. Będziecie mogli również zagrać w gry komputerowe autorstwa uczniów VLO.

W Sali 4 promować się będzie profil A matematyczno-geograficzny dwujęzyczny. Poznacie meandry naszej współpracy z Instytutem Filologii Angielskiej Uniwersytetu Szczecińskiego oraz ciekawostki geograficzne.Uczniowie klasy 2A oraz ich opiekunowie odpowiedzą na Wasze pytania.

W Sali 44 promować się będzie profil E humanistyczny dwujęzyczny – nowość w naszej szkole a właściwie powrót do korzeni. Przybliżymy Wam, na czym polega nauczanie dwujęzyczne. Opowiemy, jaką rewolucję planujemy w nauczaniu języka polskiego.

W salach 41, 46 i 15 promować się będzie profil medyczny. Uczniowie klas 2C i 2D oraz ich opiekunowie odpowiedzą na Wasze pytania. A ponadto w Sali 46 odbędzie się lekcja mikroskopowania, w Sali 41 opowiemy, jak radzimy sobie z pierwszą pomocą  a w Sali 15 przeprowadzimy drobne eksplozje podczas pokazów chemicznych.

Życzymy udanej wizyty.