Gratulujemy sukcesów!
Dwóch uczniów z klasy 1d zajęło wysoką lokatę na XVI Wojewódzkim Konkursie Ekologicznym: Adrian Olkowski - 2 miejsce i tytuł laureata oraz Kamila Karwowska - 6 miejsce i tytuł finalistki ( 3 wyróżnienie). Konkurs miał miejsce w ZODR w Barzkowicach dnia 24 listopada br.

W dzisiejszym miejskim konkursie Wiedzy o HIV/ AIDS naszą szkołę reprezentowało 4 uczniów: w kategorii gimnazjalnej: Martyna Waszkinel - 1 miejsce i Michał Zawitaj - 3 miejsce w kategorii licealnej : Zuzanna Kaczmarczyk ( 2c ) - 4 miejsce i Adrian Olkowski ( 1d ) - 5 miejsce.

We wrześniu w naszej szkole:

10.00 - Rozpoczęcie roku szkolnego
11.00 – Testy z języków obcych dla klas 1 LO

7-8.09
Biwak integracyjny liceum

Dzień Patrona. Ślubowanie kl. I liceum.

17.00 - Zebrania z rodzicami

21-22.09
czwartek - piątek
Salon Maturzystów

Fenomenalne wyniki egzaminu gimnazjalnego w Gimnazjum nr 46 w Szczecinie w porównaniu do innych szkół:

Egzamin z historii i WOS: średni wynik w naszej szkole wyniósł 92,91% i dał nam:

VI miejsce w Polsce

Egzamin z języka polskiego: średni wynik w naszej szkole wyniósł 92,59% i dał nam:

XII miejsce w Polsce

Egzamin z przedmiotów przyrodniczych: średni wynik w naszej szkole wyniósł 90,16% i dał nam:

VI miejsce w Polsce

Egzamin z matematyki: średni wynik w naszej szkole wyniósł 93,17% i dał nam:

VII miejsce w Polsce

Egzamin z języka angielskiego (poziom podst.): średni wynik w naszej szkole wyniósł 99,66% i dał nam:

I miejsce w okręgu OKE Poznań

Egzamin z języka angielskiego (poziom rozsz.): średni wynik w naszej szkole wyniósł 99,55% i dał nam:

II miejsce w Szczecinie

III miejsce w okręgu OKE Poznań

Szczegółowa lista szkół z najwyższych miejsc w rankingu już wkrótce!