Zapraszamy Rodziców na zebranie, które odbędzie się 7 listopada 2018 roku o godzinie 17:00

226 edycja Festiwalu Czytania "Odkrywcy Wyobraźni"  już za nami. Było Cudownie. Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i uśmiech. Poniżej lista wszystkich osób, które wspierały festiwal :)

Nauczyciele:
Magdalena Kotfica, Beata Bell, Julita Kowalczyk, Grażyna Michałkiewicz, Marta Młynarczyk, Maryla Raban.

Wolontariusze Gimnazjum Nr 46:

Machlańska Agnieszka, Winkel Klaudia, Andrzejczak Amelia, Cepowska Barbara, Drumlak Mateusz, Krajewska Maja, Krzysik Aleksandra, Lebiedź Kasper, Lewandowski Filip, Lipińska Małgorzata, Makuch Oktawia, Mogielnicki Adam, Ociepa Kalina, Sabeł Michał, Stasiak Zuzanna, Strobel Zofia, Szymczak Laura, Twardy Ewelina, Wilczyński Adam, Zaleski Stanisław, Stankiewicz Franciszek

Wolontariusze V LO:

Korycki Patryk, Bednarek Martyna, Cywińska Martyna, Grodecka Klara , Iwaniuk Kinga , Konieczna Daria, Soińska Gabriela, Truchanowska Zofia, Zwierzewicz Zofia, Kuczyńska Oliwia, Majewska Kleopatra, Molenda Zuzanna, Sztyma Zuzanna, Wagner Agata, Cebrat Joanna, Doburzyńska Alicja, Pastuszka Agata, Chmiel Sandra, Kozłowska Julia, Zdanowicz Aleksandra

Autor zdjęć: Julita Kowalczyk

Zapraszamy do galerii na fotograficzne wspomnienia  :)

Publikujemy listę zakwalifikowanych do etapu rejonowego Konkursu:

dla uczniów szkół podstawowych w roku szkolnym 2018/2019

W tym roku uczestnicy i organizatorzy Ogólnopolskiej Konferencji Samorządów Uczniowski #Xu2k18 www.xu2018.pl otagowali nas tak często, że stworzyliśmy z tego wielki album. Zapraszamy do oglądania!

Link do wszystkich postów, zdjęć itp. otagowanych podczas #Xu2k17

Ogólnopolska Konferencja Samorządów Uczniowski #Xu2k18 www.xu2018.pl za nami!

Zapraszamy do wysłuchania relacji radiowych, wywiadów i komentarzy nt. tego jedynego w Polsce wydarzenia!

Pełna relacja radiowa z Konferencji

Aktywność naszych uczniów jest niesamowita. Po wrześniowym „ Bziku” Teatru Współczesnego przyszedł czas na kolejne spotkanie z teatrem. Tym razem wybraliśmy się na dramat komiczny Eugene Ionesco zatytułowany „Lekcja”. Gościnność gospodarzy Teatru Kameralnego sprawiła, że wszyscy poddaliśmy się niezwykłej atmosferze spektaklu. Interakcja aktorów z publicznością spowodowała, że z wielką przyjemnością pozostaliśmy po przedstawieniu aby spotkać się z Panem Michałem Janickim, aktorem Teatru Polskiego. To sympatyczne spotkanie uwieńczyliśmy na wspólnej fotografii. Zachęcamy do obejrzenia tego spektaklu.

Beata Bell, Julita Kowalczyk i uczniowie VLO

20181016 18063120181016 180726