Samorząd Uczniowski V LO w Szczecinie zaprasza Samorządy Szkolne (gimnazjum, liceum, technikum, klasy siódme i ósme szkół podstawowych) na trzecią edycję Ogólnopolskiej Interdyscyplinarnej Konferencji Samorządów Uczniowskich, która odbędzie się w Szczecinie w dniach 24-26.10.2018r.

Konferencja organizowana po raz trzeci przez Uczniów dla Uczniów objęta została patronatem honorowym Minister Edukacji Narodowej, Marszałka województwa zachodniopomorskiego, Prezydenta Miasta Szczecin oraz Rektora Uniwersytetu Szczecińskiego.

Szczegóły w załączonym zaproszeniu oraz na stronie Konferencji: www.xu2018.pl

Zapraszamy!

V LO w Szczecinie

zdj1.png

zdj2.jpg

zdj4.jpg

Z radością informujemy o zbliżającym się Jubileuszu 70-lecia istnienia V Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Adama Asnyka i TPD 1 w Szczecinie.

Chcąc uczcić to wyjątkowe wydarzenie, zapraszamy absolwentów, nauczycieli, pracowników, uczniów, rodziców, miłośników pływania i dobrej zabawy do aktywnego udziału w " Sztafecie Pokoleń", która odbędzie się 29 września 2018 r. o godzinie 8:00 na basenie Floating Arena. Zapisy pod telefonem 91 4232802

Szczegóły w załączeniu.

medalWyjątkowa okazja i wyjątkowy pamiątkowy MEDAL !

Już tylko 13 dni dzieli nas od tego wyjątkowego sportowego wydarzenia! Bądź z Nami i zgarnij pamiątkowy Medal.

Drodzy Absolwenci, Uczniowie, Nauczyciele  oraz Miłośnicy Biegania!  Ten wyjątkowy, odlewany medal z Jubileusz 70-lecia Szkoły może być również Waszą pamiątką …

Zgłaszajcie się do Biegu 70-lecia V LO.  Zapisy , opłaty oraz  szczegółowe informacje znajdziesz na www.protiming24.pl ( w zakładce zapisy).

Koszt udziału w biegu to 30zł.

Termin: 29.09.2018 (sobota) Jasne Błonia przy Pomniku Czynu Polaków.

• Godz. 10.00 Uroczyste otwarcie biegu oraz wspólna rozgrzewka
  • Godz. 10.30  Start do  biegu na 2,5 km K i M  oraz 5 km Nordic Walking K i M
  • Godz. 11.30  Start do biegu na 5km K i M

Bractwo Miłośników „Piątki” zaprasza na kursy przygotowujące do egzaminu po 8 klasie szkoły podstawowej z języka polskiego, angielskiego, niemieckiego, matematyki oraz zajęcia poszerzające wiedzę z chemii.

Szczegóły na stronie Bractwa

Drodzy Absolwenci,

stary budynek szkoły (TPD 1) na Małopolskiej będzie można zwiedzać przez cały dzień (od 8.00 do 20.00) 28 września, w pierwszy dzień obchodów Roku Jubileuszowego.

Zapraszamy do działu O SZKOLE. Znajduje się tam najnowsze KALENDARIUM na obecny rok szkoly.