Fenomenalne wyniki egzaminu gimnazjalnego w Gimnazjum nr 46 w Szczecinie w porównaniu do innych szkół:

Egzamin z historii i WOS: średni wynik w naszej szkole wyniósł 92,91% i dał nam:

VI miejsce w Polsce

Egzamin z języka polskiego: średni wynik w naszej szkole wyniósł 92,59% i dał nam:

XII miejsce w Polsce

Egzamin z przedmiotów przyrodniczych: średni wynik w naszej szkole wyniósł 90,16% i dał nam:

VI miejsce w Polsce

Egzamin z matematyki: średni wynik w naszej szkole wyniósł 93,17% i dał nam:

VII miejsce w Polsce

Egzamin z języka angielskiego (poziom podst.): średni wynik w naszej szkole wyniósł 99,66% i dał nam:

I miejsce w okręgu OKE Poznań

Egzamin z języka angielskiego (poziom rozsz.): średni wynik w naszej szkole wyniósł 99,55% i dał nam:

II miejsce w Szczecinie

III miejsce w okręgu OKE Poznań

Szczegółowa lista szkół z najwyższych miejsc w rankingu już wkrótce!

Lista podręczników 2017/2018

Wyniki egzaminu maturalnego 2017 będą wydawane w dn. 30 czerwca 2017 r. w sali 14 według następującego harmonogramu:

10.00 - 3A

10.30 - 3B

11.00 - 3C

11.30 - 3D

12.00 - poprawiający wynik w sekretariacie

Serdecznie zapraszamy na uroczysto zakończenie Roku Szkolnego 2016/2017 dla klas I i II liceum i klas I i II gimnazjum w najbliższy piątek o godz. 10:00

Zapraszamy uczniów! Zapraszamy rodziców!

Marta Dziarkowska z 3 beta została laureatką I miejsca w Ogólnopolskim Konkursie Literackim "O Złote Pióro Prezydenta Jaworzna".